Türkçe English Français Arabic
 
 
hakkımızda

Artı Metal Yapı olarak 1999 yılında İstanbul da kurulan ve her geçen gün oluşturduğu müşteri memnuniyetinden aldığı güçle büyüyen firmamız güvenilir, genç ve dinamik kadrosuyla mekanlarınız için özgün tasarımlar sunarak Giydirme Cephe, Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Kaplama sistemlerinde başka bir boyut kazandırıyoruz.
Şirketimizin Temel İlkesi ; 15 yıllık geçmişimizle kazandığımız tecrübemizi, kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla Dünya pazarında söz sahibi olmayı hedefleyen ARTI METAL YAPI Yurtdışında da önemli projelerde, çözüm ortaklığı yapmanın haklı gururunu yaşıyor.


ARTI METAL YAPI : Giydirme Cephe, Transparan cephe ,Çelik Konstrüksiyon, Alüminyum doğrama, TerraCotta, KompactLaminat, Montalama ve Granit uygulamaları ile size komple çözümler sunmaktadır. Hedefimiz sadece bulunduğumuz yerde değil bizle alakalı olan tüm projelerde dünyanın dört bir yanında sektörün lider firmalarından biri olmaktadır. Bu hedefe ulaşmak için ürün ve hizmet kalitesi, çalışanların eğitimi, kendi AR-GE sini oluşturarak, teknolojideki yeniliklerin takip edilmesini amaç edinmiştir.


Artı Metal Yapı : Yıllık 100.000 m2 olan kapasitesini her yıl ikiye katlayarak stok alanı, depolama, üretim kapasitesi ve personel sayısını sürekli arttırmıştır. Artı Metal Yapı 2000 m2 kapalı alan içerisinde 15 kişilik teknik kadro, 30 kişilik imalat personeli, 150 kişilik şantiye personeli ve son teknoloji makinalarla donatılmış imalatı ile faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ ; Topluma ve doğaya saygılı, güvenilir, verimli ve yüksek sorumluluk bilinciyle çalışarak eko sisteme faydalı, katma değerler üretmek.

VİZYONUMUZ ; Artı Metal Yapı Alüminyum olarak sektörde deneyimli, teknik personel, ileri teknoloji ve kaliteli ürün kullanarak % 100 müşteri memnuniyetini yakalamaktır.
Uluslararası standartlar, Modern mimari yapılar, farklı mimari projeler, global trendler çerçevesinde takip edip Uluslararası Platformdaki bilgi birikimini ve deneyimini kalite anlayışı çerçevesinde ARTI METAL YAPI çalışanları ile birlikte geliştirmeye devam edecektir.

Tüm personelimizin görüş ve önerilerini dikkate alarak ve takım çalışmasına özendirerek sürekli iyileştirmeye katkıda bulunmalarını amaç ediniriz.

Artı Metal Yapı olarak Alüminyum İnşaat sektöründeki bu hedeflerini mimaride mükemmellik Optimum kullanım, akıllı sistemler, son teknolojik yenilikler, bilgi birikimi ve deneyimi ile gerçekleştirecektir.

   
 
Kurumsal I Devam Eden Projeler I Biten Projeler I Ürünlerimiz I Referanslar I 3d Galeri I İletişim
Hayalinizdeki Cephe Modeli ? I Arzu Ettiğiniz Artı Metal Hizmeti ? I Merak Ettiğiniz Artı Metal Farkı